مشاوره حقوقی

مرکز مشاوره حقوقی راهب محمدی رز 

 به وب سایت وکیل پایه یک دادگستری راهب محمدی خوش آمدید.

مرکز مشاوره حقوقی تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری مشاوره حقوقی به صورت تلفنی به بررسی مسایل و مشکلات حقوقی شما رسیدگی می‌کند و بهترین پاسخ‌ها و راهکار ها را به شما ارایه می‌کند .در صورتی که خواستار بررسی دقیق پرونده و مدارک و مستنداتتان هستید باید از مرکز مشاوره حقوقی با طرح موضوع مشکلتان درخواست تنظیم وقت مشاوره حقوقی با وکیل کنید . شماره تلفن مشاوره حقوقی ۰۴۵۳۳۲۵۴۷۳۶ راهب محمدی مشاور حقوقی تخصصی

راجع به بهترین وکیل دادگستری یا وکیل خوب باید توضیحاتی را داد .

وکیل خوب یا بهترین وکیل در اردبیل همیشه باید هدفش احقاق حق باشد نه اینکه به صورت تفننی وکالت کند . وکلایی که به صورت تفننی به شغل وکالت می پردازند نمی‌توانند وکیل خوب باشند . چرا که بهترین وکیل دادگستری باید اجرا و برقراری عدالت محور کار و حرفه‌اش باشد . نه اینکه تنها به منفعت مالی آن نگاه کند .باید آن سوگندی که خورده است پایند باشد .

خیلی وقت‌ها پیش می‌آید که اشخاصی که گرفتار دعاوی حقوقی و کیفری هستند و با دادگاه ها و دادسرا ها سرو کار دارند یا اینکه مشکل حقوقی ندارند به دنبال بهترین وکیل تهران هستند و از یک دیگر می‌پرسند آیا بهترین وکیل تهران سراغ دارید ؟ یا وکیل خوب را می شناسی؟

در جواب باید گفت منظور از بهترین وکیل دادگستری یا وکیل خوب در نظر شما چست ؟ اما آنچه که یک وکیل خوب و مجرب را از دیگران متمایز می‌کند ، اطلاعات کامل و دقیق از تمام قوانین می‌باشد که فن بیان قوی در متقاعد کردن دادگاه و قاضی دارد و پیگیری زیادی تا به نتیجه رسیدن و پیروزی پرونده دارند و تنها هدف احقاق حق موکلش است .

– وکیل پایه یک در اردبیل راهب محمدی آماده همکاری در زمینه قبول وکالت خصوصی با اشخاص حقیقی و حقوقی، شرکت ها، ادارات، ارگان های دولتی، آژانس های مسافرتی، موسسات گردشگری، توریستی، مهاجرتی می باشد./

راهب محمدی رز وکیل پایه یک دادگستری